Prof. Dr. Alparslan Baksu


Randevu almak, sorularınızı sormak veya tedaviler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin. Prof. Dr. Alparslan Baksu ve ekibi, sağlık ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için burada. Sağlığınızla ilgili her türlü konuda destek ve danışmanlık almak için lütfen bize ulaşın.

Prof. Dr. Alparslan Baksu

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Prof. Dr. Alparslan Baksu 1988-1992 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında ihtisas eğitimini tamamladı. 1993-2012 yılları arasında aynı hastanede Başasistan olarak görev çalıştı. 1998-2002  yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Klinikleri Merkezi Doğumhane Koordinatörlüğü  ve 2004-2008  yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Klinikleri Merkezi Ameliyathane Koordinatörlüğü  görevlerinde bulundu. 2007 yılında Toronto Üniversitesi, Princess Margaret Hastanesi, Jinekolojik Onkoloji Bölümünde gözlemci olarak bulundu.

Detaylı özgeçmiş için lütfen tıklayın.

Uluslararası saygın bilimsel dergilerde yayınlanmış 21 adet, ulusal dergilerde yayınlanmış 32 adet makalesi bulunmaktadır. Uluslarası bilimsel toplantılarda adet, ulusal toplantılarda 5 adet bildiri sunmuştur. Uluslararası yayınlarına, yine uluslararası saygın dergilerde 97 kez atıf  (kaynak olarak kullanılmış) yapılmıştır.

Tümünü görmek için lütfen tıklayın.

Yazılı ve görsel basında birçok yerde bulunmuştur.

Tümünü görmek için lütfen tıklayın.

0+ Yıllık Tecrübe
0+ Başarılı İşlem
0+ Yayın
0+ Mutlu Hasta

Prof. Dr. Alparslan Baksu

Size Önem Veriyoruz

Gebelik süreciniz boyunca yanınızdayız, doğum öncesi ve sonrası destek ile en iyi bakımı sunuyoruz.

Kadın sağlığına yönelik geniş bir yelpazede, modern tanı ve tedavi yöntemleriyle hizmetinizdeyiz.

Aile kurma hayalinizi gerçekleştirmek için gelişmiş tüp bebek teknolojileriyle yanınızdayız.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Basında Prof. Dr. Alparslan Baksu

Sağlık sektöründe özellikle kadın hastalıkları ve doğum alanında yaptığı çalışmalarla medyada sıkça yer almaktadır. Deneyimli bir uzman olarak, yenilikçi tedavi yöntemleri ve hasta bakımındaki özverili yaklaşımları ile tanınır. Basında, hem mesleki başarıları hem de katıldığı bilimsel etkinlikler ve sağlık konulu programlarda verdiği bilgilendirici konuşmalarla öne çıkar, alanındaki uzmanlığı, sağlık topluluğu içinde ve dışında geniş bir takdir toplamaktadır.

Tümünü görmek için lütfen tıklayın.

E-Posta Listemize Kaydolun

Uzmanlarımızdan sağlık haberleri ve sorunlarınıza çözümler alın! E-posta listemize hemen kaydolun, sağlıklı yaşam hakkında en güncel bilgiler ve ipuçları doğrudan posta kutunuza gelsin.